UČENICI 3. I 4. RAZREDA USPJEŠNO PROŠLI OBUKU PLIVANJA
Autor: Sonja Vuljak, 29. 1. 2024.

U razdoblju od 22.1.2024. do 26.1.2024. održana je škola plivanja za učenike 3. i 4.r. MŠ i PŠ na Gradskim bazenima Cerine u organizaciji Športskih udruga grada Koprivnice pod pokroviteljstvom Koprivničko – križevačke županije koja je zajedno s Općinom Đelekovec i sufinancirala obuku neplivača.

Učenici su stekli korisna znanja i usvojili razne tehnike plivanja koje će im svakako dobro doći u daljnjem životu, a uz sve to lijepo su se igrali i zabavili kroz proteklih pet dana koliko je trajala škola plivanja.

Svi su uspješno završili ovaj tečaj, stekli određene stupnjeve u znanju plivanja te uz pohvale dobili i diplome koje potvrđuju da su ovu vještinu dobro svladali, a moći će je naknadno još bolje usavršiti. U svakom slučaju bilo je ovo za učenike lijepo, zabavno i poučno iskustvo.

A poruka edukatora s bazena je:

Dodjela priznanja o savladanosti određenog stupnja znanja plivanja ne smije se shvatiti i prihvatiti kao da je gotovo s učenjem plivanja. Naprotiv, potencijalne plivače treba uputiti da je učenje plivanja proces, štoviše kod novih plivača treba stvoriti uvjerenje prema kojem čovjek nikad ne zna tako dobro plivati da u znanju plivanja ne bi mogao i dalje napredovati!

U tom smjeru, naše ćemo učenike i dalje voditi i poticati na usavršavanje stečenih znanja i vještina.

Fotogalerija na poveznici: http://os-mpavlek-miskina-djelekovec.skole.hr/fotogalerija?show=album&id=342

Tatjana Međimorec, učiteljica 4.r.