Učenici 4.r. na kraju svog četverogodišnjeg obrazovanja pripremili su završnu priredbu za svoje roditelje. Fotogalerijom su dočarali svoje dosadašnje školovanje koje je bilo puno veselja, zabave i učenja. Bila je to prilika i da se oproste od svoje učiteljice Snježane koja ih je vodila kroz sve četiri godine. Učenici su s roditeljima pripremili kratki video u kojem je svaki učenik izrekao svoju poruku učiteljici i o danima provedenim u školi, u prva četiri razreda, a koji će im ostati u trajnom sjećanju.
OPROSTILI SE S OSMAŠIMA
Posljednji nastavni dani, osim puno radosti zbog nadolazećih ljetnih praznika, uvijek donesu i tugu zbog oproštaja s još jednom generacijom osmaša. Tako je bilo i ove godine. 12 predivnih mladih osoba stasalo je i sada su spremni za daljnje izazove. 8 godina brzo je...



