Učenici 3.r. pod vodstvom učiteljice Mire Adamović i ove su godine provodili izvannastavnu aktivnost Domaćinstvo u kojoj su puno naučili o spremanju, kuhanju, šivanju, serviranju i još mnogočemu drugome. Najviše su se veselili kulinarskim temama te su i za kraj nastavne godine poželjeli počastiti se vlastitim uradcima. Stoga su pripremili sve za pečenje vafli te su pokazali kako ih odlično znaju izraditi. Na kraju su sve počistili i posladili se. Uživali smo smo njima u okusima i oblicima.
OPROSTILI SE S OSMAŠIMA
Posljednji nastavni dani, osim puno radosti zbog nadolazećih ljetnih praznika, uvijek donesu i tugu zbog oproštaja s još jednom generacijom osmaša. Tako je bilo i ove godine. 12 predivnih mladih osoba stasalo je i sada su spremni za daljnje izazove. 8 godina brzo je...



