Datum objave: 5. svibnja 2025.
Kategorija: Nekategorizirano

UŽIVANJE NA JEZERU I U ZELENILU S ČLANOVIMA ŠRK ĐELEKOVEC

U petak, 2.5.2025., pješke smo se uputili od škole do jezera Betonara i tamo se cijelo prijepodne družili s članovima Športskog ribolovnog kluba Đelekovec. Oni nas već tradicionalno pozivaju na druženje, motiviraju nas na suživot s prirodom i pokazuju kako se o dijelovima prirode treba brinuti. Dan je bio prekrasan i šetnja do jezera je bila ugodna, a još je ljepši bio boravak uz jezero i druženje s ribičima. U slast nam je išao i obrok kojeg su nam članovi ŠRK-a pripremili. Zahvaljujemo svima koji su za nas organizirali ovo lijepo druženje.

Sve fotografije pogledajte na poveznici:

https://drive.google.com/drive/folders/1xW5A5URsQWLwuzMWiDM6YsapTyJFlBvX?usp=sharing

Pročitajte još

OPROSTILI SE S OSMAŠIMA

OPROSTILI SE S OSMAŠIMA

Posljednji nastavni dani, osim puno radosti zbog nadolazećih ljetnih praznika, uvijek donesu i tugu zbog oproštaja s još jednom generacijom osmaša. Tako je bilo i ove godine. 12 predivnih mladih osoba stasalo je i sada su spremni za daljnje izazove. 8 godina brzo je...

Skip to content