Učenici i učitelji mogli su kušati juhu s požirakima u okviru obroka u školskoj kuhinji. Još 21.3., na Danu požiraka, uz pomoć bake Štefice Takač, izrađivali smo požirake u školi i oni su se od tada dobro posušili. Bili su spremni za zakuhavanje u juhu te su naše vrijedne kuharice za sve nas pripremile ukusnu juhu s požirakima. Uživali smo u okusu!
OPROSTILI SE S OSMAŠIMA
Posljednji nastavni dani, osim puno radosti zbog nadolazećih ljetnih praznika, uvijek donesu i tugu zbog oproštaja s još jednom generacijom osmaša. Tako je bilo i ove godine. 12 predivnih mladih osoba stasalo je i sada su spremni za daljnje izazove. 8 godina brzo je...


