Profesorica flaute Tea Petak i profesorica solo-pjevanja Iva Herman krajem nastavne godine bile su naše gošće. Učenike nižih i viših razreda prof. Petak upoznala je s flautom i drugim instrumentima. Približila im je ovaj instrument sviranjem poznatih tema i z filmova i crtića koje djeca i mladi vole. Profesorica solo-pjevanja učenicima viših razreda govorila je o školovanju u području pjevanja te im je otpjevala opernu ariju. Našim gošćama zahvaljujemo što su ovim putem približile učenicima radost glazbe te poručile da za glazbu nikad nije kasno.
OPROSTILI SE S OSMAŠIMA
Posljednji nastavni dani, osim puno radosti zbog nadolazećih ljetnih praznika, uvijek donesu i tugu zbog oproštaja s još jednom generacijom osmaša. Tako je bilo i ove godine. 12 predivnih mladih osoba stasalo je i sada su spremni za daljnje izazove. 8 godina brzo je...



