Učenici 5. i 6. razreda, koji su cijelu godinu polazili aktivnost Prometne grupe pod vodstvom učitelja Miljenka Vukovića, 6.6.2025. polagali su ispit iz upravljanja biciklom. Ispit se sastoji od dva dijela. Pismeni dio podrazumijeva rješavanje kompleksnih prometnih situacija u aplikaciji u koju su učenici prijavljeni od strane škole, a praktični dio se sastoji od vožnje biciklom na zadanom poligonu. 12 učenika je tijekom nastavne godine marljivo uz učitelja prolazilo prometne sadržaje temeljito su vježbali na poligonu kojeg su postavljali na igralištu ispred škole. Ispit se odvijao uz prisustvo djelatnica HAK-a i Policije, a položilo ga je 8 učenika. Čestitamo im na tome!
OPROSTILI SE S OSMAŠIMA
Posljednji nastavni dani, osim puno radosti zbog nadolazećih ljetnih praznika, uvijek donesu i tugu zbog oproštaja s još jednom generacijom osmaša. Tako je bilo i ove godine. 12 predivnih mladih osoba stasalo je i sada su spremni za daljnje izazove. 8 godina brzo je...



