Datum objave: 24. listopada 2025.
Kategorija: Nekategorizirano

UČENICI 4.R. OBAVILI JESENSKU SADNJU

Lijepe jesenske dane učenici 4.r. iskoristili su za pripremu gredica u sanducima u blizini svoje učionice. Raspitali su se što bi mogli posaditi te su od roditelja donijeli sadnice salate i lukovice crvenog luka. S puno volje, vođeni uputama svoje učiteljice Mire Adamović, posadili su i uredili visoke mini gredice u kutijama. Nadaju se dobrom urodu u proljeće, kojim će počastiti i druge učenike u školi, a mi im držimo palčeve i čestitamo na ovoj inicijativi.

Pročitajte još

OPROSTILI SE S OSMAŠIMA

OPROSTILI SE S OSMAŠIMA

Posljednji nastavni dani, osim puno radosti zbog nadolazećih ljetnih praznika, uvijek donesu i tugu zbog oproštaja s još jednom generacijom osmaša. Tako je bilo i ove godine. 12 predivnih mladih osoba stasalo je i sada su spremni za daljnje izazove. 8 godina brzo je...

Skip to content