Paljenje 1.adventske svijeće radostan je događaj u našoj općini je znamo da je i Božić blizu. U središtima Imbriovca i Đelekovca priređeni su programi uz ovaj čin paljenja, a recitacije su izveli vrtićanci s tetama i učenici koje je pripremila vjeroučiteljica Ljiljana Stubić. Svi okupljeni i u jednom i u drugom mjestu mogli su uživati u slatkim i slanim zalogajima koje su pripremile mame i bake učenika i vrtićanaca te u toplim napitcima koje su spravile članice Društva žena. Svi smo u našem zajedništvu osjetili duh nadolazećih blagdana kojima se svi radujemo.
OPROSTILI SE S OSMAŠIMA
Posljednji nastavni dani, osim puno radosti zbog nadolazećih ljetnih praznika, uvijek donesu i tugu zbog oproštaja s još jednom generacijom osmaša. Tako je bilo i ove godine. 12 predivnih mladih osoba stasalo je i sada su spremni za daljnje izazove. 8 godina brzo je...



