Naši su učenici s učiteljicama i ove godine aktivno sudjelovali u programu “Advent u Đelekovcu”. Na božićnom sajmu sudjelovala je Učenička zadruga “Mak”, a stol je uredila učiteljica Sabina Matiša uz učenice Vidu Bartolin i Reu Mikulan. U kratkom blagdanskom programu, kojeg su s učenicima uvježbale učiteljice Snježana Čempuh Vulić, Tatjana Međimorec i Mira Adamović, u središnjem parku sudjelovali su naši učenici od 1.-4.r. te su okupljeno mnoštvo oduševili svojim izvedbama. Bila je ovo prilika da se učenici, roditelji, bake i djedovi te mještani i gosti okupe u zajedništvu i uživaju u druženju u ovo predblagdansko vrijeme.
OPROSTILI SE S OSMAŠIMA
Posljednji nastavni dani, osim puno radosti zbog nadolazećih ljetnih praznika, uvijek donesu i tugu zbog oproštaja s još jednom generacijom osmaša. Tako je bilo i ove godine. 12 predivnih mladih osoba stasalo je i sada su spremni za daljnje izazove. 8 godina brzo je...



