Nakon izvršenog upisa u 1.razred u šk.g. 2025./2026., upisani predškolarci došli su na druženje k svojoj budućoj učiteljici Snježani i k učenicima 4.r., a onda su četvrtaši posjetili buduće đake u vrtiću kojeg još uvijek polaze. Druženje je bilo zabavno, puno lijepih aktivnosti i komunikacije među djecom, a najveselije je bilo kad se pjevalo i plesalo. Sve aktivnosti osmislile su teta Tihana iz vrtića i učiteljica Snježana te je bilo vrlo zanimljivo vidjeti kako veliki pomažu malima i kako mali daju dobre ideje velikima.
OPROSTILI SE S OSMAŠIMA
Posljednji nastavni dani, osim puno radosti zbog nadolazećih ljetnih praznika, uvijek donesu i tugu zbog oproštaja s još jednom generacijom osmaša. Tako je bilo i ove godine. 12 predivnih mladih osoba stasalo je i sada su spremni za daljnje izazove. 8 godina brzo je...



