Generacija koja je prije 36 godina završila osnovnu školu sastala se 31.5.2025. u svojoj školi u Đelekovcu. Bio je to emotivno okupljanje puno smijeha, suza radosnica i prepričavanja događaja kojih se sjećaju. U školi ih je dočekala ravnateljica Sonja Vuljak te ih je provela kroz školu i predstavila im školski život kakav je danas. Nakon održanog sata u školi, gdje je svatko ispričao o svom životnom putu, svoje su druženje nastavili u objektu ŠRK Đelekovec uz jezero Betonara. Ovakva su druženja zaista vrijedna i neprocjenjiva.
OPROSTILI SE S OSMAŠIMA
Posljednji nastavni dani, osim puno radosti zbog nadolazećih ljetnih praznika, uvijek donesu i tugu zbog oproštaja s još jednom generacijom osmaša. Tako je bilo i ove godine. 12 predivnih mladih osoba stasalo je i sada su spremni za daljnje izazove. 8 godina brzo je...



