Na zabavnom matematičkom natjecanju „Klokan“ imali smo predstavnike naše škole i to čak njih 10. Četvero naših učenika ušlo među 10 % najboljih u cijeloj Hrvatskoj. To su Toma Đuranek (5.r.), Vito Đuranek (7.r.), Saša Đuranek (7.r.) i osobito uspješan Luka Mraz koji je zauzeo visoko 6. mjesto na nacionalnoj razini. Ponosni smo na ove naše učenike, ali i na njihove mentorice Miru Adamović i Kaju Gerendaj. Puno uspjeha želimo im u daljnjim matematičkim izazovima.
OPROSTILI SE S OSMAŠIMA
Posljednji nastavni dani, osim puno radosti zbog nadolazećih ljetnih praznika, uvijek donesu i tugu zbog oproštaja s još jednom generacijom osmaša. Tako je bilo i ove godine. 12 predivnih mladih osoba stasalo je i sada su spremni za daljnje izazove. 8 godina brzo je...


