Učenici 3.razreda ovog su proljeća, uz pomoć i vodstvo učiteljice Mire, osmislili svoj razredni eko vrt u obliku povišenih gredica. Smjestili su ga u školski vrt, krajem travnja posadili i čekali. Ovih dana imaju razloga za veselje, jer njihove gredice izgledaju prekrasno – zdrave su, zelene, bujne i već imaju plodove. Učenici će nastaviti brinuti o biljkama zalijevanjem i plijevljenjem pa prinos neće izostati ni u narednim danima. Čestitamo učenicima i učiteljici na ovoj ideji za uzgoj i učenje o povrću, zdravim namirnicama i vlastitom angažmanu u prirodi. Zaista su za primjer svima!
OPROSTILI SE S OSMAŠIMA
Posljednji nastavni dani, osim puno radosti zbog nadolazećih ljetnih praznika, uvijek donesu i tugu zbog oproštaja s još jednom generacijom osmaša. Tako je bilo i ove godine. 12 predivnih mladih osoba stasalo je i sada su spremni za daljnje izazove. 8 godina brzo je...



