Drugu godinu za redom 21.3. obilježavamo Dan požiraka. I ove godine željeli smo da nam o njima priča i da ih prezentira jedna baka pa smo zato pozvali Šteficu Takač koja se radosno odazvala. Pokazala nam je tijesto i vješto njime baratala te su djeca ubrzo pred sobom imala male pravokutnike iz kojih su radili rebraste požirake. Svaki je učenik i djelatnik dobio priliku isprobati kako se požiraki rade, a za par dana moći će ih kušati u finoj juhici. Baki Štefici hvala na trudu i demonstraciji te na svim pričama iz kojih saznajemo o životu naših predaka.
OPROSTILI SE S OSMAŠIMA
Posljednji nastavni dani, osim puno radosti zbog nadolazećih ljetnih praznika, uvijek donesu i tugu zbog oproštaja s još jednom generacijom osmaša. Tako je bilo i ove godine. 12 predivnih mladih osoba stasalo je i sada su spremni za daljnje izazove. 8 godina brzo je...


