Božićnim stihovima, pjesmom i plesom i ove smo godine nagovijestili blagdane koji su pred nama. Polaznici vrtića s tetama i naši učenici s učiteljicama dali su sve od sebe i pokazali što je najvažnije za Božić. Poruka je bila jasna: obitelj, ljubav i zajedništvo ne može se kupiti novcem! Uživali smo u njihovim izvedbama i napunili srca milinom i slatkim iščekivanjem Božića!
OPROSTILI SE S OSMAŠIMA
Posljednji nastavni dani, osim puno radosti zbog nadolazećih ljetnih praznika, uvijek donesu i tugu zbog oproštaja s još jednom generacijom osmaša. Tako je bilo i ove godine. 12 predivnih mladih osoba stasalo je i sada su spremni za daljnje izazove. 8 godina brzo je...



