I ove su se godine učiteljice Lucija i Monika potrudile i pokazale svu svoju maštovitost u kreiranju božićnog ugođaja u Područnoj školi u Imbriovcu. S učenicima su uredile panoe u razredima i hodnicima, a predvorje pretvorile u pravu božićnu priču. Ni Djed Mraz nije ih mogao zaobići te je stigao s vrećom punom darova. Djeca su uživala u druženju s njim, a on je obećao da će doći i dogodine.
OPROSTILI SE S OSMAŠIMA
Posljednji nastavni dani, osim puno radosti zbog nadolazećih ljetnih praznika, uvijek donesu i tugu zbog oproštaja s još jednom generacijom osmaša. Tako je bilo i ove godine. 12 predivnih mladih osoba stasalo je i sada su spremni za daljnje izazove. 8 godina brzo je...



