Datum objave: 14. svibnja 2025.
Kategorija: Nekategorizirano

UČENICE ČLANICE PODMLATKA CRVENOG KRIŽA EDUCIRALE VRTIĆANCE O PRVOJ POMOĆI

Učenice Rea Mikulan, Marlena Androlić, Ana Bilić i Mia Serdarušić, kao članice Podmlatka Crvenog križa, s voditeljicom učiteljicom Marijom Harambaša posjetile su polaznike vrtića i educirale ih o nekim postupcima prve pomoći. Naglasak su dale na zapamćivanje broja 112 koji treba nazvati u hitnim situacijama, a osvrnule su se i na brigu o zdravlju, prehrani, ali i o humanim postupcima prema prijateljima, članovima obitelji i siromašnim osobama.

Vrtićanci su pokazali da već puno znaju i da su izuzetno senzibilizirani za osobe koje trebaju pomoć u njihovom okružju.

Pročitajte još

OPROSTILI SE S OSMAŠIMA

OPROSTILI SE S OSMAŠIMA

Posljednji nastavni dani, osim puno radosti zbog nadolazećih ljetnih praznika, uvijek donesu i tugu zbog oproštaja s još jednom generacijom osmaša. Tako je bilo i ove godine. 12 predivnih mladih osoba stasalo je i sada su spremni za daljnje izazove. 8 godina brzo je...

Skip to content