« Ožujak 2024 »

OBILJEŽILI DAN DAROVITIH UČENIKA I DAN VODA
Autor: Sonja Vuljak, 21. 3. 2018.

Obilježavajući Dan darovitih učenika, svi su mogli predstaviti neku svoju darovitost i talent pa smo imali prilike vidjeti kojim se aktivnostima učenici bave i kakva odličja imaju. Istaknuti su i oni učenici koji su u ovoj školskoj godini našu školu predstavljali na nekom od natjecanja ili smotri te su ti učenici nagrađeni odlaskom u kino.

Učenice Lara Habrka i Nikolina Fičko nagrađene su kao najaktivnije i najsvestranije  učenice iz 8.razreda, a sportsku je nagradu za njih osigurala Općina Đelekovec. Gđa Marina Mihalec, zamjenica načelnice, učenicima je čestitala te im poželjela da i dalje budu tako uspješne i na ponos svima.

Prezentaciju o Danu darovitih učenika imale su učenice Hana Hren i Dora Vuljak iz 7.r., dok su o Danu voda prezentirale Lara Habrka i Nikolina Fičko.

Učenici 5.razreda izveli su "cup song", a učenici 6.razreda svirali su na bocama napunjenim vodom.

Zatim su uslijedile radionice na kojima su učenici 4.razreda s učiteljicom Mirom prikazali pokuse na temu "voda".

Posebna je gošća bila naša bivša učenica Ana Puhar koja je učenicima viših razreda prikazala tradicionalan način bojanja jaja voskom te pokazala svoje umijeće oslikavanja pisanica na starinski način.

Fotografije možete pogledati u fotogaleriji: http://os-mpavlek-miskina-djelekovec.skole.hr/fotogalerija?show=album&id=177