« Ožujak 2024 »

OSMAŠI I BIVŠI UČENICI NAŠE ŠKOLE U ZAJEDNIČKOM DRUŽENJU
Autor: Sonja Vuljak, 11. 5. 2016.

Danas su nas svojim dolaskom počastili bivši učenici naše škole i u ugodnom razgovoru s osmašima proveli sat vremena.

Tako je Ana Đurđina, učenica 1.razreda Srednje škole, smjer Farmaceutski tehničar, učenicima predstavila svoju školu, a osobito svoje usmjerenje, osvrnuvši se na bitne značajke svog školovanja.

Obrtničku je školu predstavio Dominik Vuljak, učenik 1.razreda smjera Tehničar za računalstvo, a najviše je govorio o četverogodišnjim zanimanjima te o stručnim predmetima kojih je podosta i koji učenike odlično pripremaju za nastavak školovanja u ovom zanimanju.

Među učenicima - gostima našlo se i dvoje maturanata.

Tajana Levak, učenica 4.razreda Opće gimnazije predstavila je svoju školu, govorila o prednostima koje nudi gimnazijsko obrazovanje te iznjela vlastito iskustvo o predmetima, načinima učenja i postizanja uspjeha.

Zvonimir Vlah bio je predstavnik petogodišnje medicinske škole koju upravo završava ovih dana. I on se osvrnuo na prednosti i nedostatke koje nosi školovanje u ovom zanimanju te o mogućnostima koje nudi završena petogodišnja medicinska škola.

Ovo je druženje bilo odlično iskustvo za naše osmaše, a zasigurno će im pomoći u izboru koji je zamalo pred njima. Svima im želimo puno uspjeha u nastavku školovanja.

Dragim nam današnjim gostima zahvalili smo na dolasku prigodnim poklončićima te im poželjeli uspješan nastavak obrazovanja, osobito maturantima pred kojima je prava životna odluka.