« Travanj 2024 »

POVRATAK U ŠKOLU; SREĆA NA LICIMA UČENIKA, UČITELJICA I RODITELJA!!
Autor: Sonja Vuljak, 25. 5. 2020.

Veselo smo jutros dočekali naše najmlađe učenike u školi. Na hodnicima konačno smijeh, žamor, vika, dječji glasići.... Tako u školi i treba biti! Ipak, svi se drže uputa svojih učiteljica o potrebnoj distanci i pojačanoj higijeni! Da bi sve teklo u najboljem redu, škola je sa Županijom osigurala sredstva za higijenu, ali svakako treba zahvaliti i roditeljima koji redovito u školu šalju papirnate ubruse. Osobitu zahvalu dugujemo roditeljima naše učenice 2.r. Katje Legemec, što su nam donirali sredstva za dezinfekciju ruku.

A, učenici 2.razreda sa svojom su učiteljicom veći dio nastave proveli u vanjskom prostoru: u zelenilu školskog dvorišta i na igralištu. I bila je to prava nastava jer s njima je bila prava učiteljica i oni su bili pravi đaci! Na početku današnjeg susreta s učiteljicom, dobili su i diplome za uspješan rad u nastavi na daljinu! Jako su im se obradovali, ali još više uživaju sada u pravoj školi!

Veselimo se i mi što je virtualna nastava, barem za učenike razredne nastave, završila i što ćemo se svi zajedno družiti do kraja nastavne godine!