« Travanj 2024 »

PATRICIJA, 8.R.: NADAM SE DA OVO VRIJEME KVALITETNO PROVODITE!
Autor: Sonja Vuljak, 3. 4. 2020.

Najdraži moji,

nadam se da svi vi uživate kod kuće i da ovo vrijeme kvalitetno provodite. Vjerujem da ste svi upoznati s trenutnom situacijom i da činite sve kako bi spriječili širenje virusa. Znajte da nikome nije lako, jer nikad se nismo nalazili u ovakvoj situaciji, a iskreno se nadam da poslije ovog nikad više ni nećemo. Ako vam je stvarno dosadno i ne znate što više raditi, ponudit ću vam nekoliko aktivnosti kojima možete zaustaviti dosadu. Možete npr. čitati knjige, igrati neke društvene igre, pogledati film/seriju, vježbati, slušati glazbu itd. Nadam se da se svi pridržavate mjera opreza koje su nam dane (pranje ruku, dva metra razmaka, nošenje maske, ne izlaženje osim ako je baš nužno..). Isto tako, sigurna sam da svi uspješno odrađujete sve zadatke iz nove virtualne škole. Mislim da ćemo svi nakon ovog shvatiti koliko je zapravo lijepo biti u školi i učiti odande, dužiti se s prijateljima i razgovarati s nastavnicima. Svi mi jako nedostajete i stvarno se nadam da će sve ovo čim prije završiti i da ćemo se svi ponovo, u skorije vrijeme, sresti u školi.

Pozdrav,

vaša Patricija