« Ožujak 2024 »

MJERE ZAŠTITE OD ZARAZE VIRUSOM COVID -19
Autor: Sonja Vuljak, 6. 3. 2020.

Prema uputama Ministarstva znanosti i obrazovanja te Hrvatskog Zavoda za javno zdravstvo, a s ciljem sprečavanja bolesti i informiranja javnosti,  pod "OPŠIRNIJE" objavljujemo sve upute i informativne plakate koje možete preuzeti i proučiti.

Također, u našoj smo školskoj ustanovi poduzeli sve potrebne mjere da bi se upute mogle nesmetano provoditi.

Ministarstvo znanosti i obrazovanja  poslalo je svim školama u RH smjernice vezano uz organizaciju nastave na daljinu uz pomoć informacijsko - komunikacijske tehnologije.

Smjernice predstavljaju samo tehničke pripreme za organizaciju eventualne nastave na daljinu ako Stožer civilne zaštite Republike Hrvatske zbog promjene epidemiološke situacije preporuči zatvaranje škole.

Do danas je preporučeno samo zatvaranje škola u Istarskoj županiji što znači da samo škole u Istarskoj županiji od petka ne izvode nastavu u školi nego u ponedjeljak 16. ožujka 2020. za njihove učenike počinje izvođenje nastave na daljinu sukladno uputama koje su proslijeđene tim školama.

Sve ostale škole izvode nastavu u školi do eventualne nove preporuke Stožera civilne zaštite Republike Hrvatske o čemu će škole biti obaviještene.

S poštovanjem,

Uprava škole