« Ožujak 2024 »

VESELI PROGRAM ZA DAN DAROVITIH UČENIKA
Autor: Sonja Vuljak, 21. 3. 2017.

Dan darovitih učenika veselo je obilježen u našoj školi kratkim programom i druženjem sa posebnom gošćom – našom bivšom učenicom Lidijom Bedeković.

Okupljene je učenike i goste pozdravila ravnateljica Sonja Vuljak te je prisutnima skrenula pozornost na to što sve obilježavamo 21.ožujka. Osim Dana darovitih učenika, 21.3. posvećen je i osobama sa sindromom Down, a to je i Svjetski dan poezije, Dan šuma i prvi dan proljeća. Sve to bilo je povezano u programu i događanjima u školi.

Na početku su istaknuti učenici koji su svoju školu uspješno predstavljali na nekom županijskom natjecanju. To su mali glumci iz PŠ Imbriovec, naši predstavnici na županijskoj smotri LiDraNo 2017., ali i buduće slikarice iz 5. i 6.r., Klementina Korošec, Lucija Hegedušić i Hana Šegerec, čiji su likovni radovi predloženi za državnu razinu natječaja „Europa u školi“. Učenici iz PŠ Imbriovec izveli su svoju točku, kauboji i kaubojke iz 4.r. pozvali su nas na kaubojski ples,a zatim  su se predstavili učenici koji su i izvan škole uspješni u nekoj aktivnosti.

Tako je Patricija Mađerić izvela skladbu na klaviru jer je izvan svojih redovitih školskih obveza polaznica glazbene škole u Koprivnici. Klementina Korošec i Lucija Hegedušić prezentirale su svoja slikarska umijeća, a Josip Rašan pohvalio se osvojenim medaljama u šahu kao izvanškolskoj aktivnosti. Svi su zaslužili veliki pljesak.

Proglašena je i ovogodišnja najsvestranija učenica - Đana Kadija, a zatim je uslijedilo druženje s gošćom Lidijom Bedeković.

Fotografije pogledajte u fotogaleriji; link: http://os-mpavlek-miskina-djelekovec.skole.hr/fotogalerija?show=album&id=155