« Travanj 2024 »

VESELA ZAVRŠNICA VLADAVINE MAŠKARA U IMBRIOVCU I ĐELEKOVCU
Autor: Sonja Vuljak, 28. 2. 2017.

Već u prijepodnevnim satima bilo je zabavno u društvu malih maškara u PŠ Imbriovec. Maštovite kreacije izmamile su osmjehe na lica i svi su zaista uživali. Ukusne su bile i krafne koje su svi pojeli u slast.

Poslijepodne su maškare "zavladale" središtem Đelekovca. Nakon okupljanja ispred škole, fašnička je povorka krenula do Doma kulture "Pajo Kanižaj", gdje su osmaši organizirali druženje pod maskama uz kratki program.

Pripremili su razne igre, karaoke i razredna predstavljanja pod grupnim maskama.

Bilo je tu prometnih znakova, štrumpfova, kauboja, trolova, balerina, likova iz bajki, automehaničara i drugih zanimljivih maski. Posjetio nas je i jedan ogromni "medo". Najuspješniji su osvojili slatke nagrade i pohvalnice. Sve su maske bile  kreativne i maštovite te je bilo izuzetno teško izabrati najbolje. Kao grupne maske, osobito su svojim predstavljanjem prisutne  oduševili mali kauboji iz 4.r. te balerine i baletani iz 5.r.

Učenici 8.r. na kraju su pročitali osudu Fašniku te ga spalili kao jedinog krivca za sve probleme.

Fotografije pogledajte u fotogaleriji: http://os-mpavlek-miskina-djelekovec.skole.hr/fotogalerija?show=album&id=154