« Travanj 2024 »

UČENICI 8.RAZREDA OPROSTILI SE OD SVIH DJELATNIKA ŠKOLE
Autor: Sonja Vuljak, 19. 6. 2021.

Prigodinim programom priređenim u Domu kulture "Pajo Kanižaj" u Đelekovcu, osmaši su se oprostili od svih djelatnika škole. Obratili su se i svima zahvalili emotivnim govorom kojeg je pričitala učenica Lea Lončar, a zatim su kroz fotografije prezentirali svoje školovanje u ovoj školi.

Više o ovome kao i sve fotografije pogledajte  pod OPŠIRNIJE.

Učenicima se lijepim riječima obratila njihova sadašnja razrednica Jasminka Hrenić,  prijašnji razrednik Miljenko Vuković, a osobito je emotivno bilo je kada im se obratila učiteljica iz nižih razreda Tatjana Međimorec. Ona je iz "škrinjice sjećanja" koju su joj  učenici poklonili na kraju 4.razreda "izvukla" prekrasne stihove koje je sama napisala te ih time potpuno oduševila. Učenike je pohvalila i bivša načelnica Štefica Sirutka, koja je u proteklom razdoblju odlično surađivala sa školom te prepoznavala potrebe učenika i škole uopće. Bila je ovo prilika da i mi njoj zahvalimo na tim godinama suradnje te smo ju darivali lijepim poklonom.

Zatim se učenicima obratila nova načelnica Lara Samošćanec koja je istaknula važnost školovanja te izrazila zadovoljstvo lijepim uspjesima učenika. Nagradila je najsvestraniju učenicu Kristinu Kadija (za izuzetne uspjehe u školi, sudjelovanje u mnogim aktivnostima u školi i za bavljenje sportom izvan škole).

Ravnateljica škole Sonja Vuljak istaknula je pak sve učenike koji su u osmom razredu ostvarili uspjeh 5,00, a to su Josip Rašan, Marija Klarić, Sara Gašpar i Petra Kadija. Za svoj trud nagrađeni su knjigama.

Osobitu čast dobile su dvije od spomenutih učenica, Petra Kadija i Sara Gašpar jer one su postigle uspjeh 5,00 tijekom cijelog osnovnoškolskog obrazovanja, a za to su primile nagradne knjige i statuu s natpisom "učenica generacije 2020./21."

Osmaši su na kraju prozvali svakog djelatnika posebno te svakome uručili cvijet i uokvirenu fotouspomenu na njihov razred.

Organizirali su si i kratko druženje uz pjesmu i ples sa svojim razrednicima.

Sve fotografije pogledajte na poveznici http://os-mpavlek-miskina-djelekovec.skole.hr/fotogalerija?show=album&id=216&limit=&curr_page=1