« Travanj 2024 »

OPROŠTAJ OD UČENIKA OSMOG RAZREDA
Autor: Sonja Vuljak, 6. 7. 2020.

Uz pridržavanje mjera Stožera, u Domu kulture „Pajo Kanižaj“, održan je oproštaj ovogodišnje generacije učenika 8.r. od učitelja i djelatnika naše škole. Prisutni su bili roditelji učenika te predstavnici Općine Đelekovec.

Dragi osmaši! Sretno vam kroz život, postanite dobri, pošteni i odgovorni ljudi! Uvijek ste dobrodošli u svoju školu!

Veselimo se svakom novom susretu s vama!

Više pogledajte pod OPŠIRNIJE.

Bila je ovo prilika da se istaknu najznačajniji uspjesi naših đaka pa je zamjenica načelnice Općine, gđa Marina Mihalec, uručila prigodne poklone učenici Sari Gašpar (7.r.) za predstavljanje škole i mjesta na državnim smotrama s učeničkom zadrugom, zatim učenici Klementini Korošec (8.r.) za sudjelovanje na smotri turističke kulture te Patriciji Mađerić (8.r.) kao najsvestranijoj učenici i za sudjelovanje na državnim smotrama s učeničkom zadrugom.

Ravnateljica škole je u ime Učiteljskog vijeća predala nagradu učeniku 7.r., Ivanu Kolaru Zrinskom, koji je proglašen za najaktivnijeg i najsavjesnijeg učenika tijekom nastave na daljinu.

Nakon što je razrednica 8.razreda prozvala osmaše na pozornicu i predstavila odlikaše, posebno su istaknute Klementina Korošec i Patricija Mađerić, kao „učenice generacije“ te su nagrađene vrijednim knjigama.

U ime učenika 8.r., svima se prigodnim govorom obratila učenica Lara Kapusta, zahvalivši djelatnicima škole na osam godina zajedničkog druženja, na podršci, podučavanju i pripremi za daljnji život. Osmaši su prikazali i kratak film o svojem školovanju u đelekovečkoj školi, sve djelatnike škole darivali simboličnim poklonom te program završili plesnom točkom.

Kratko druženje osmaša nastavilo se u prostorijama NK „Osvit“, gdje je razrednica Marina svoje učenike počastila tortom.