« Travanj 2024 »

UČENICI 4.RAZREDA PORUČUJU: ZAJEDNO SMO JAČI!
Autor: Sonja Vuljak, 3. 4. 2020.

Kao i svi ostali učenici u Školi na daljinu i učenici 4.r. marljivo uče i rade „punom parom”vodeći se uputama učiteljice i istovremeno pružajući moralnu podršku jedni drugima u ovom, za sve nas teškom razdoblju.
Više pod "OPŠIRNIJE".

Istaknuli su se tako svojom kreativnošću u izradi lenti vremena od dolaska Hrvata na naše tlo u 7.st. pa sve do današnjih dana kako bi ponovili cjelinu o hrvatskoj povijesti.
Iz hrvatskog jezika pisali su pisma podrške svojim prijateljima kako bi jedni druge ohrabrili i nešto lijepo poručili. Vrijedno i redovito rješavaju i šalju na uvid zadaće iz matematike i ostalih predmeta.Svaki dan pažljivo prate nastavu u Školi na Trećem te se i lijepo likovno izražavaju i vježbaju uz upute sportaša. Nastava stranih jezika također je pomalo istraživačkog karaktera pa su tako iz engleskog jezika, uz učiteljicu Sabinu svašta novo saznali o Australiji, a iz njemačkog jezika povezali smo lektiru Emil i detektivi sa stranim državama u kojima se govori njemački i ponešto naučili o njemačkoj kulturi.
U glazbenoj kulturi uče se nove pjesme i note uz zvučne snimke učitelja Saše.

U svakom slučaju pohvalu zaslužuju i učenici i roditelji, a samo zajedničkim snagama možemo nastaviti dalje i prebroditi ovu kriznu situaciju s koronavirusom čuvajući svoje i zdravlje drugih. Nadamo se da ćemo (budemo li se držali uputa), jednog dana opet veselo sjesti u školske klupe i nastaviti igru i druženje.

Tatjana Međimorec, učiteljica 1. i 4.r.